MATE Desktop Environment - en to ne translation catalogue (32 entries)

en: Menu
ne: मेनु

en: Preferences
ne: प्राथमिकताहरू

en: About
ne: बारेमा

en: pixels
ne: पिक्सेलस्

en: Options
ne: विकल्पहरु

en: Applications
ne: अनुप्रयोग

en: Plugins
ne: प्लगइनहरू

en: Dictionary
ne: शब्दकोश

en: Computer
ne: कम्प्युटर

en: Icon size:
ne: आइकन आकार:

note: Set 'heading' property for plugin
en: Places
ne: स्थान

en: Home Folder
ne: गृह फोल्डर

en: Network
ne: नेटवर्क,संजाल

en: Desktop
ne: डेस्कटप

en: Trash
ne: टोकरी

note: Set 'heading' property for plugin
en: System
ne: प्रणाली

en: Control Center
ne: नियन्त्रण केन्द्र

en: Terminal
ne: टर्मिनल

en: Lock Screen
ne: पर्दामा ताल्चा लगाउनुहोस्

en: Select a folder
ne: फोल्डर चयन गर्नुहोस्

en: Images
ne: छविहरू

en: Name
ne: नाम

en: Path
ne: मार्ग

en: Name:
ne: नाम:

en: Path:
ne: मार्ग:

note: i18n
en: Search:
ne: खोजी गर्नुहोस्:

note: i18n
en: Remove
ne: हटाउने

en: All
ne: सबै

en: Use the command line
ne: आदेश रेखा प्रयोग गर्नुहोस्

en: Browse all local and remote disks and folders accessible from this computer
ne: सबै स्थानीय र टाढाको डिस्कहरू र यो क्मप्युटरबाट पहुँचयोग्य फोल्डरहरू ब्राउज गर्नुहोस्

en: Open your personal folder
ne: तपाईँको व्यक्तिगत फोल्डर खोल्नुहोस्

en: Browse bookmarked and local network locations
ne: पुस्तकचिनो लगाइएको र स्थानीय सञ्जाल स्थानहरू ब्राउज गर्नुहोस्
