MATE Desktop Environment - en to nl translation catalogue (103 entries)

note: Fake class for MyPlugin
en: Couldn't load plugin:
nl: Kon invoegsel niet laden:

en: Couldn't initialize plugin
nl: Kon invoegsel niet starten

en: An Advanced Menu for the MATE Desktop
nl: Een geavanceerd menu voor de werkomgeving MATE

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Edit menu
nl: Menu bewerken

en: Reload plugins
nl: Invoegsels herladen

en: About
nl: Over

note: i18n
en: Menu preferences
nl: Menuvoorkeuren

en: Always start with favorites pane
nl: Altijd starten met favorietenpaneel

en: Show button icon
nl: Toon knoppictogram

en: Show recent documents plugin
nl: Toon invoegsel voor recente documenten

en: Show applications plugin
nl: Toon invoegsel voor toepassingen

en: Show system plugin
nl: Toon invoegsel voor systeem

en: Show places plugin
nl: Toon invoegsel voor locaties

en: Show application comments
nl: Toon omschrijvingen voor toepassingen

en: Show category icons
nl: Toon categoriepictogrammen

en: Hover
nl: Zweven

en: Remember the last category or search
nl: Onthoud de laatste categorie of zoekopdracht

en: Swap name and generic name
nl: Wissel naam en generieke naam om

en: Border width:
nl: Randbreedte:

en: pixels
nl: beeldpunten

en: Button text:
nl: Knoptekst:

en: Options
nl: Opties

en: Applications
nl: Toepassingen

en: Favorites
nl: Favorieten

en: Main button
nl: Hoofdknop

en: Plugins
nl: Invoegsels

en: Always show search suggestions
nl: Zoeksuggesties altijd tonen

en: Search Engines:
nl: Zoekmachines:

note: self.builder.get_object("applicationsLabel").set_text(_("Applications")) self.builder.get_object("favoritesLabel").set_text(_("Favorites"))
en: Number of columns:
nl: Aantal kolommen:

en: Icon size:
nl: Pictogramgrootte:

en: Hover delay (ms):
nl: Zweefvertraging (ms):

en: Search command:
nl: Zoekopdracht:

note: Set 'heading' property for plugin
en: Places
nl: Locaties

en: Allow Scrollbar
nl: Schuifbalk toestaan

en: Show GTK+ Bookmarks
nl: Toon GTK+ bladwijzers

en: Height:
nl: Hoogte:

en: Toggle Default Places:
nl: Standaardlocaties omschakelen:

en: Home Folder
nl: Persoonlijke map

en: Network
nl: Netwerk

en: Desktop
nl: Bureaublad

en: Trash
nl: Prullenbak

en: Custom Places:
nl: Aangepaste locaties:

note: Set 'heading' property for plugin
en: System
nl: Systeem

en: Toggle Default Items:
nl: Standaardelementen omschakelen:

en: Package Manager
nl: Pakketbeheer

en: Control Center
nl: Instellingencentrum

en: Terminal
nl: Terminalvenster

en: Lock Screen
nl: Scherm vergrendelen

en: Log Out
nl: Afmelden

en: Quit
nl: Afsluiten

en: Edit Place
nl: Locatie bewerken

en: New Place
nl: Nieuwe locatie

en: Select a folder
nl: Kies een map

en: Keyboard shortcut:
nl: Sneltoets:

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Name
nl: Naam

en: Path
nl: Pad

en: Name:
nl: Naam:

en: Path:
nl: Pad:

note: i18n
en: Search:
nl: Zoeken:

en: All applications
nl: Alle toepassingen

en: Search DuckDuckGo for %s
nl: Doorzoek DuckDuckGo op %s

en: Search Google for %s
nl: Doorzoek Google op %s

en: Search Wikipedia for %s
nl: Doorzoek Wikipedia op %s

en: Lookup %s in Dictionary
nl: Doorzoek Dictionary op %s

en: Search Computer for %s
nl: Doorzoek computer op %s

note: i18n
en: Add to desktop
nl: Toevoegen aan bureaublad

en: Add to panel
nl: Toevoegen aan werkbalk

en: Insert space
nl: Spatie invoegen

en: Insert separator
nl: Scheidingsteken invoegen

en: Launch
nl: Starten

en: Remove from favorites
nl: Verwijder uit favorieten

en: Edit properties
nl: Eigenschappen bewerken

note: i18n
en: Remove
nl: Verwijderen

en: Show in my favorites
nl: Toon in mijn favorieten

en: Delete from menu
nl: Verwijder uit menu

en: Search DuckDuckGo
nl: Doorzoek DuckDuckGo

en: Search Google
nl: Doorzoek Google

en: Search Wikipedia
nl: Doorzoek Wikipedia

en: Lookup Dictionary
nl: Doorzoek Dictionary

en: Search Computer
nl: Doorzoek computer

en: Couldn't save favorites. Check if you have write access to ~/.config/mate-menu
nl: Kon favorieten niet opslaan. Kijk na of u schrijfrecht heeft voor ~/.config/mate-menu

en: All
nl: Alle

en: Show all applications
nl: Toon alle toepassingen

en: Install, remove and upgrade software packages
nl: Programmatuurpakketten installeren, verwijderen en opwaarderen

en: Configure your system
nl: Stel uw systeem in

en: Use the command line
nl: Gebruik de opdrachtregel

en: Requires password to unlock
nl: Vereist wachtwoord om te ontgrendelen

en: Logout
nl: Afmelden

en: Log out or switch user
nl: Afmelden of gebruiker wisselen

en: Shutdown, restart, suspend or hibernate
nl: Afsluiten, herstarten, pauzestand of slaapstand

en: Browse all local and remote disks and folders accessible from this computer
nl: Doorzoek alle schijven en mappen die benaderbaar zijn vanuit deze computer, ook als ze op afstand zijn

en: Open your personal folder
nl: Open uw persoonlijke map

en: Browse bookmarked and local network locations
nl: Verken gebladwijzerde en plaatselijke netwerklocaties

en: Browse items placed on the desktop
nl: Verken elementen die op uw bureaublad staan

en: Browse deleted files
nl: Verken verwijderde bestanden

en: Empty trash
nl: Prullenbak leegmaken

note: Set 'heading' property for plugin
en: Recent documents
nl: Recente documenten

en: Click to set a new accelerator key for opening and closing the menu.
nl: Klik om een nieuwe sneltoets in te schakelen voor het openen en sluiten van het menu.

en: Press Escape or click again to cancel the operation.
nl: Druk op Esc of klik opnieuw om de bewerking af te breken.

en: Press Backspace to clear the existing keybinding.
nl: Druk op Backspace om de bestaande toetsbinding te verwijderen.

en: Pick an accelerator
nl: Kies een sneltoets
