MATE Desktop Environment - en to nso translation catalogue (15 entries)

en: About
nso: Ka ga

en: pixels
nso: dikarolwana tše bopago seswantšho

en: Applications
nso: Ditirišo

en: Computer
nso: Khomphuthara

en: Home Folder
nso: Sephuthedi sa Gae

en: Network
nso: Neteweke

en: Desktop
nso: Teseke

en: Trash
nso: Ditlakala

note: Set 'heading' property for plugin
en: System
nso: Tshepedio

en: Terminal
nso: Kgokagano ya dithapo

en: Images
nso: Diswantho

en: Name
nso: Leina

en: Path
nso: Tsejana

en: Name:
nso: Leina:

note: i18n
en: Remove
nso: Tloša
