MATE Desktop Environment - en to pl translation catalogue (103 entries)

note: Fake class for MyPlugin
en: Couldn't load plugin:
pl: Nie udało się wczytać wtyczki:

en: Couldn't initialize plugin
pl: Nie udało się zainicjować wtyczki

en: An Advanced Menu for the MATE Desktop
pl: Zaawansowane menu dla środowiska pulpitowego MATE

en: Preferences
pl: Preferencje

en: Edit menu
pl: Modyfikuj menu

en: Reload plugins
pl: Ponownie wczytaj wtyczki

en: About
pl: O programie

note: i18n
en: Menu preferences
pl: Preferencje menu

en: Always start with favorites pane
pl: Zawsze rozpoczynaj z panelem ulubionych

en: Show button icon
pl: Pokaż ikonę przycisku

en: Show recent documents plugin
pl: Pokaż wtyczkę ostatnich dokumentów

en: Show applications plugin
pl: Pokaż wtyczkę programu

en: Show system plugin
pl: Pokaż wtyczkę systemowy

en: Show places plugin
pl: Pokaż wtyczkę miejsc

en: Show application comments
pl: Pokaż komentarze programu

en: Show category icons
pl: Pokaż ikony kategorii

en: Hover
pl: Wskazywanie

en: Remember the last category or search
pl: Zapamiętaj ostatnią kategorię lub wyszukiwanie

en: Swap name and generic name
pl: Zamień nazwę z nazwą ogólną

en: Border width:
pl: Szerokość krawędzi:

en: pixels
pl: piksele

en: Button text:
pl: Tekst przycisku:

en: Options
pl: Opcje

en: Applications
pl: Programy

en: Favorites
pl: Ulubione

en: Main button
pl: Przycisk główny

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Always show search suggestions
pl: Pokazuj zawsze podpowiedzi wyszukiwania

en: Search Engines:
pl: Wyszukiwarki

en: Dictionary
pl: Słowniki

en: Computer
pl: Komputer

note: self.builder.get_object("applicationsLabel").set_text(_("Applications")) self.builder.get_object("favoritesLabel").set_text(_("Favorites"))
en: Number of columns:
pl: Liczba kolumn:

en: Icon size:
pl: Rozmiar ikony:

en: Hover delay (ms):
pl: Opóźnienie wskazywania (ms):

en: Search command:
pl: Polecenie wyszukiwania:

note: Set 'heading' property for plugin
en: Places
pl: Miejsca

en: Allow Scrollbar
pl: Zezwól na pasek przewijania

en: Show GTK+ Bookmarks
pl: Pokaż zakładki GTK+

en: Height:
pl: Wysokość:

en: Toggle Default Places:
pl: Przełącz domyślne miejsca:

en: Home Folder
pl: Katalog domowy

en: Network
pl: Sieć

en: Desktop
pl: Pulpit

en: Trash
pl: Kosz

en: Custom Places:
pl: Własne miejsca:

en: Toggle Default Items:
pl: Przełącz domyślne elementy:

en: Package Manager
pl: Menedżer pakietów

en: Control Center
pl: Centrum sterowania

en: Lock Screen
pl: Zablokuj ekran

en: Log Out
pl: Wyloguj

en: Quit
pl: Wyjdź

en: Edit Place
pl: Modyfikuj miejsce

en: New Place
pl: Nowe miejsce

en: Select a folder
pl: Wybierz folder

en: Keyboard shortcut:
pl: Skróty klawiszowy:

en: Images
pl: Obrazy

en: Name
pl: Nazwa

en: Path
pl: Ścieżka

en: Name:
pl: Nazwa:

en: Path:
pl: Ścieżka:

note: i18n
en: Search:
pl: Szukaj:

en: All applications
pl: Wszystkie aplikacje

en: Search DuckDuckGo for %s
pl: Wyszukaj %s w DuckDuckGo

en: Search Google for %s
pl: Wyszukaj %s w Google

en: Search Wikipedia for %s
pl: Wyszukaj %s w Wikipedii

en: Lookup %s in Dictionary
pl: Wyszukaj %s w słowniku

en: Search Computer for %s
pl: Wyszukaj %s w komputerze

note: i18n
en: Add to desktop
pl: Dodaj do pulpitu

en: Add to panel
pl: Dodaj do panelu

en: Insert space
pl: Wstaw spację

en: Insert separator
pl: Wstaw odstęp

en: Launch
pl: Uruchom

en: Remove from favorites
pl: Usuń z ulubionych

en: Edit properties
pl: Modyfikuj właściwości

note: i18n
en: Remove
pl: Usuń

en: Show in my favorites
pl: Pokaż w moich ulubionych

en: Delete from menu
pl: Usuń z menu

en: Search DuckDuckGo
pl: Szukaj w DuckDuckGo

en: Search Google
pl: Szukaj w Google

en: Search Wikipedia
pl: Szukaj w Wikipedii

en: Lookup Dictionary
pl: Szukaj w słowniku

en: Search Computer
pl: Szukaj na komputerze

en: Couldn't save favorites. Check if you have write access to ~/.config/mate-menu
pl: Nie udało się zapisać ulubionych. Sprawdź, czy masz uprawnienia zapisu do ~/.config/mate-menu

en: All
pl: Wszystkie

en: Show all applications
pl: Pokaż wszystkie aplikacje

en: Install, remove and upgrade software packages
pl: Zainstaluj, usuń lub uaktualnij oprogramowanie

en: Configure your system
pl: Skonfiguruj system

en: Use the command line
pl: Użyj linii poleceń

en: Requires password to unlock
pl: Do odblokowania wymaga hasła

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Log out or switch user
pl: Wyloguj lub przełącz użytkownika

en: Shutdown, restart, suspend or hibernate
pl: Wyłącz, uruchom ponownie, uśpij lub zahibernuj

en: Browse all local and remote disks and folders accessible from this computer
pl: Przeglądaj wszytkie lokalne i zdalne dyski oraz katalogi dostępne z tego komputera

en: Open your personal folder
pl: Otwórz katalog prywatny użytkownika

en: Browse bookmarked and local network locations
pl: Przeglądaj zakładki i położenia w sieci lokalnej

en: Browse items placed on the desktop
pl: Przeglądaj elementy umieszczone na pulpicie

en: Browse deleted files
pl: Przeglądaj usunięte pliki

en: Empty trash
pl: Opróżnij kosz

note: Set 'heading' property for plugin
en: Recent documents
pl: Ostatnie dokumenty

en: Click to set a new accelerator key for opening and closing the menu.
pl: Kliknij, aby ustawić nowy klawisz skrótu do otwierania i zamykania menu

en: Press Escape or click again to cancel the operation.
pl: Wciśnij Escape lub kliknij ponownie, aby anulować operację.

en: Press Backspace to clear the existing keybinding.
pl: Wciśnij Backspace, aby wyczyścić obecnie powiązany klawisz

en: Pick an accelerator
pl: Wybierz skrót
