MATE Desktop Environment - en to pms translation catalogue (6 entries)

en: Preferences
pms: Preferense

en: About
pms: Al rësgard

en: Height:
pms: Autëssa:

en: Quit
pms: Seurte

en: Name
pms: Nòm

en: Name:
pms: Nòm:
