MATE Desktop Environment - en to rw translation catalogue (17 entries)

en: Preferences
rw: Ibyahisemo

en: About
rw: Bigyanye

en: pixels
rw: pigiseli

en: Options
rw: Amahitamo

en: Applications
rw: Porogaramu

en: Dictionary
rw: Inkoranyamagambo

note: Set 'heading' property for plugin
en: Places
rw: Imyanya

en: Network
rw: urusobe

en: Desktop
rw: Ibiro

note: Set 'heading' property for plugin
en: System
rw: Sisitemu

en: Images
rw: Ishusho

en: Name
rw: Izina

en: Path
rw: Inzira

en: Name:
rw: Izina:

en: Path:
rw: Inzira:

note: i18n
en: Remove
rw: Gukuraho

en: All
rw: Byose
