MATE Desktop Environment - en to si translation catalogue (26 entries)

en: Preferences
si: අභිප්‍රේත

en: pixels
si: පික්සලය

en: Options
si: විකල්ප

en: Applications
si: යෙදුම්

en: Plugins
si: ප්ලගීන

en: Dictionary
si: ශබ්ද කෝෂය

en: Computer
si: පරිගණකය

en: Icon size:
si: චායාරැවේ විශාලත්වය

note: Set 'heading' property for plugin
en: Places
si: ස්ථාන

en: Home Folder
si: නිවාස බහලුම

en: Network
si: ජාලය

en: Desktop
si: මූලික තිරය

en: Trash
si: ඉවතලන බහලුම

note: Set 'heading' property for plugin
en: System
si: පද්දතිය

en: Terminal
si: අග්‍රය

en: Lock Screen
si: තිරය අගුලු දමන්න

en: Select a folder
si: බහලුම තෝරන්න

en: Images
si: පිළිඹිබු

en: Name
si: නම

en: Name:
si: නම:

en: Path:
si: මාර්‍ගය:

note: i18n
en: Search:
si: සොයන්න:

note: i18n
en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: All
si: සියළු

en: Open your personal folder
si: ඔබගේ පෞද්ගලික බහලුම් විවෘත කරන්න

en: Browse bookmarked and local network locations
si: පිටු සළකුණු කළ සහ ප්‍රදේශිය ජාල පිහිටීම් ගවේශනය කරන්න
