MATE Desktop Environment - en to sk translation catalogue (105 entries)

en: Menu
sk: Ponuka

note: Fake class for MyPlugin
en: Couldn't load plugin:
sk: Nepodarilo sa načítať zásuvný modul:

en: Couldn't initialize plugin
sk: Nepodarilo sa inicializovať zásuvný modul

en: Preferences
sk: Nastavenia

en: Edit menu
sk: Upraviť ponuku

en: Reload plugins
sk: Znovu načítať zásuvné moduly

en: About
sk: O aplikácii

note: i18n
en: Menu preferences
sk: Nastavenia ponuky

en: Always start with favorites pane
sk: Vždy začať s panelom obľúbených

en: Show button icon
sk: Zobraziť ikonu tačidla

en: Show recent documents plugin
sk: Zobraziť modul Nedávne dokumenty

en: Show applications plugin
sk: Zobraziť modul Programy

en: Show system plugin
sk: Zobraziť modul Systém

en: Show places plugin
sk: Zobraziť modul Miesta

en: Show application comments
sk: Zobraziť popisy programov

en: Show category icons
sk: Zobraziť ikony kategórií

en: Hover
sk: Aktivácia bez kliknutia

en: Remember the last category or search
sk: Pamätať si poslednú kategóriu alebo vyhľadávanie

en: Swap name and generic name
sk: Vymeniť názov a generický názov

en: Border width:
sk: Šírka okraja:

en: pixels
sk: pixelov

en: Button text:
sk: Text tlačidla:

en: Options
sk: Voľby

en: Applications
sk: Aplikácie

en: Favorites
sk: Obľúbené

en: Main button
sk: Hlavné tlačidlo

en: Plugins
sk: Zásuvné moduly

en: Always show search suggestions
sk: Vždy zobrazovať návrhy vyhľadávania

en: Search Engines:
sk: Vyhľadávacie nástroje:

en: Dictionary
sk: Slovník

en: Computer
sk: Počítač

note: self.builder.get_object("applicationsLabel").set_text(_("Applications")) self.builder.get_object("favoritesLabel").set_text(_("Favorites"))
en: Number of columns:
sk: Počet stĺpcov:

en: Icon size:
sk: Veľkosť ikony:

en: Hover delay (ms):
sk: Oneskorenie bezklikovej aktivácie (ms):

en: Search command:
sk: Príkaz vyhľadávania:

note: Set 'heading' property for plugin
en: Places
sk: Miesta

en: Allow Scrollbar
sk: Povoliť posuvník

en: Show GTK+ Bookmarks
sk: Zobraziť záložky GTK+

en: Height:
sk: Výška:

en: Toggle Default Places:
sk: Prepnúť zobrazenie predvolených miest:

en: Home Folder
sk: Domovský priečinok

en: Network
sk: Sieť

en: Desktop
sk: Pracovná plocha

en: Trash
sk: Kôš

en: Custom Places:
sk: Vlastné miesta:

note: Set 'heading' property for plugin
en: System
sk: Systém

en: Toggle Default Items:
sk: Prepnúť zobrazenie predvolených položiek:

en: Package Manager
sk: Správca balíkov

en: Control Center
sk: Ovládacie centrum

en: Terminal
sk: Terminál

en: Lock Screen
sk: Uzamknúť obrazovku

en: Log Out
sk: Odhlásiť

en: Quit
sk: Ukončiť

en: Edit Place
sk: Upraviť miesto

en: New Place
sk: Nové miesto

en: Select a folder
sk: Vyberte priečinok

en: Keyboard shortcut:
sk: Klávesová skratka:

en: Images
sk: Obrázky

en: Name
sk: Názov

en: Path
sk: Cesta

en: Name:
sk: Názov:

en: Path:
sk: Cesta:

note: i18n
en: Search:
sk: Hľadať:

en: All applications
sk: Všetky programy

en: Search DuckDuckGo for %s
sk: Hľadať %s na DuckDuckGo

en: Search Google for %s
sk: Hľadať %s na Googli

en: Search Wikipedia for %s
sk: Hľadať %s na Wikipedii

en: Lookup %s in Dictionary
sk: Hľadať %s v slovníku

en: Search Computer for %s
sk: Hľadať %s v počítači

note: i18n
en: Add to desktop
sk: Pridať na plochu

en: Add to panel
sk: Pridať do panelu

en: Insert space
sk: Vložiť medzeru

en: Insert separator
sk: Vložiť oddeľovač

en: Launch
sk: Spustiť

en: Remove from favorites
sk: Odstrániť z obľúbených

en: Edit properties
sk: Upraviť vlastnosti

note: i18n
en: Remove
sk: Odstrániť

en: Show in my favorites
sk: Zobraziť v obľúbených

en: Delete from menu
sk: Odstrániť z ponuky

en: Search DuckDuckGo
sk: Hľadať na DuckDuckGo

en: Search Google
sk: Hľadať na Googli

en: Search Wikipedia
sk: Hľadať na Wikipedii

en: Lookup Dictionary
sk: Hľadať v slovníku

en: Search Computer
sk: Hľadať v počítači

en: Couldn't save favorites. Check if you have write access to ~/.config/mate-menu
sk: Nepodarilo sa uložiť obľúbené. Skontrolujte, či máte oprávnenie na zápis do ~/.config/mate-menu

en: All
sk: Všetko

en: Show all applications
sk: Zobraziť všetky programy

en: Install, remove and upgrade software packages
sk: Inštaluje, odstraňuje a aktualizuje softvérové balíky

en: Configure your system
sk: Nastavuje váš systém

en: Use the command line
sk: Použiť príkazový riadok

en: Requires password to unlock
sk: Na odomknutie sa požaduje heslo

en: Logout
sk: Odhlásenie

en: Log out or switch user
sk: Odhlásiť alebo prepnúť používateľa

en: Shutdown, restart, suspend or hibernate
sk: Vypnúť, reštartovať, uspať alebo hibernovať

en: Browse all local and remote disks and folders accessible from this computer
sk: Prehliadať všetky miestne a vzdialené disky a priečinky dostupné z tohto počítača

en: Open your personal folder
sk: Otvoriť osobný priečinok

en: Browse bookmarked and local network locations
sk: Prehliadať záložky a miesta v lokálnej sieti

en: Browse items placed on the desktop
sk: Prehliadať položky umiestnené na ploche

en: Browse deleted files
sk: Prehliadať odstránené súbory

en: Empty trash
sk: Vyprázdniť Kôš

note: Set 'heading' property for plugin
en: Recent documents
sk: Nedávne dokumenty

en: Click to set a new accelerator key for opening and closing the menu.
sk: Kliknutím nastavíte novú klávesovú skratku na otvorenie a zavretie ponuky.

en: Press Escape or click again to cancel the operation.
sk: Stlačením klávesy Escape alebo opätovným kliknutím zrušíte operáciu.

en: Press Backspace to clear the existing keybinding.
sk: Stlačením klávesy Backspace vymažete existujúcu klávesovú skratku.

en: Pick an accelerator
sk: Vyberte klávesovú skratku
