MATE Desktop Environment - en to sl translation catalogue (106 entries)

en: Menu
sl: Meni

note: Fake class for MyPlugin
en: Couldn't load plugin:
sl: Vtičnika ni mogoče naložiti:

en: Couldn't initialize plugin
sl: Vtičnika ni mogoče inicializirati

en: An Advanced Menu for the MATE Desktop
sl: Razširjen Meni za namizje MATE

en: Preferences
sl: Nastavitve

en: Edit menu
sl: Uredi meni

en: Reload plugins
sl: Ponovno naloži vtičnike

en: About
sl: O

note: i18n
en: Menu preferences
sl: Meni možnosti

en: Always start with favorites pane
sl: Vedno začni z zavihkom priljubljene

en: Show button icon
sl: Pokaži ikono gumba

en: Show recent documents plugin
sl: Pokaži vtičnik nedavnih dokumentov

en: Show applications plugin
sl: Pokaži vtičnik aplikacij

en: Show system plugin
sl: Pokaži sistemski vtičnik

en: Show places plugin
sl: Pokaži vtičnik mest

en: Show application comments
sl: Pokaži komentarje aplikacije

en: Show category icons
sl: Pokaži ikone kategorij

en: Hover
sl: Prehod

en: Remember the last category or search
sl: Zapomni si zadnjo kategorijo ali iskanje

en: Swap name and generic name
sl: Zamenjaj ime in generično ime

en: Border width:
sl: Širina obrobe:

en: pixels
sl: slikovnih točk

en: Button text:
sl: Gumb texta:

en: Options
sl: Možnosti

en: Applications
sl: Programi

en: Favorites
sl: Priljubljene

en: Main button
sl: Glavni gumb

en: Plugins
sl: Vtičniki

en: Always show search suggestions
sl: Vedno pokaži predloge iskanja

en: Search Engines:
sl: Iskalniki:

en: Dictionary
sl: Slovar

en: Computer
sl: Računalnik

note: self.builder.get_object("applicationsLabel").set_text(_("Applications")) self.builder.get_object("favoritesLabel").set_text(_("Favorites"))
en: Number of columns:
sl: Število stolpcev:

en: Icon size:
sl: Velikost ikon:

en: Hover delay (ms):
sl: Zakasnitev prehoda (ms):

en: Search command:
sl: Poišči ukaz:

note: Set 'heading' property for plugin
en: Places
sl: Mesta

en: Allow Scrollbar
sl: Dovoli drsnik

en: Show GTK+ Bookmarks
sl: Prikaži zaznamke GTK+

en: Height:
sl: Višina:

en: Toggle Default Places:
sl: Preklop privzetih mest:

en: Home Folder
sl: Domača mapa

en: Network
sl: Omrežje

en: Desktop
sl: Namizje

en: Trash
sl: Smeti

en: Custom Places:
sl: Mesta po meri:

note: Set 'heading' property for plugin
en: System
sl: Sistem

en: Toggle Default Items:
sl: Preklop privzetih predmetov:

en: Package Manager
sl: Upravljalnik paketov

en: Control Center
sl: Nadzorno središče

en: Lock Screen
sl: Zakleni zaslon

en: Log Out
sl: Odjava

en: Quit
sl: Končaj

en: Edit Place
sl: Uredi mesto

en: New Place
sl: Novo mesto

en: Select a folder
sl: Izbira mape

en: Keyboard shortcut:
sl: Tipkovna bližnjica:

en: Images
sl: Slike

en: Name
sl: Ime

en: Path
sl: Pot

en: Name:
sl: Ime:

en: Path:
sl: Pot:

note: i18n
en: Search:
sl: Poišči:

en: All applications
sl: Vse aplikacije

en: Search DuckDuckGo for %s
sl: Iskanje DuckDuckGo za %s

en: Search Google for %s
sl: Iskanje Google %s

en: Search Wikipedia for %s
sl: Iskanje Wikipedija %s

en: Lookup %s in Dictionary
sl: Poizvedba %s v slovarju

en: Search Computer for %s
sl: Iskanje računalnik %s

note: i18n
en: Add to desktop
sl: Dodaj na namizje

en: Add to panel
sl: Dodaj na pult

en: Insert space
sl: Vstavi presledek

en: Insert separator
sl: Vstavi ločilnik

en: Launch
sl: Zaženi

en: Remove from favorites
sl: Odstrani iz priljubljenih

en: Edit properties
sl: Uredi lastnosti

note: i18n
en: Remove
sl: Odstrani

en: Show in my favorites
sl: Pokaži med mojimi priljubljenimi

en: Delete from menu
sl: Izbriši iz menija

en: Search DuckDuckGo
sl: Iskanje DuckDuckGo

en: Search Google
sl: Iskanje Google

en: Search Wikipedia
sl: Iskanje Wikipedija

en: Lookup Dictionary
sl: Poizvedba slovarja

en: Search Computer
sl: Preišči računalnik

en: Couldn't save favorites. Check if you have write access to ~/.config/mate-menu
sl: Priljubljenih ni šlo shraniti. Preveri če imaš pisni dostop do ~/.config/mate-menu

en: All
sl: Vse

en: Show all applications
sl: Pokaži vse aplikacije

en: Install, remove and upgrade software packages
sl: Naloži, odstrani in nadgradi programske pakete

en: Configure your system
sl: Nastavi svoj sistem

en: Use the command line
sl: Uporabi ukazno vrstico

en: Requires password to unlock
sl: Zahteva geslo za odklep

en: Logout
sl: Odjava

en: Log out or switch user
sl: Odjava ali preklop uporabnika

en: Shutdown, restart, suspend or hibernate
sl: Zaustavitev, vnovični zagon, začasna prekinitev ali spanje

en: Browse all local and remote disks and folders accessible from this computer
sl: Brskanje po vseh krajevnih in oddaljenih diskih in mapah, ki so dostopni s tega računalnika

en: Open your personal folder
sl: Odpre vašo osebno mapo

en: Browse bookmarked and local network locations
sl: Brskanje med zaznamki in mesti krajevnega omrežja

en: Browse items placed on the desktop
sl: Brskanje med predmeti na namizju

en: Browse deleted files
sl: Prebrskaj izbrisane datoteke

en: Empty trash
sl: Izprazni smeti

note: Set 'heading' property for plugin
en: Recent documents
sl: Nedavni dokumenti

en: Click to set a new accelerator key for opening and closing the menu.
sl: Klikni za nastavitev nove pospeševalne tipke za odpiranje in zapiranje menija

en: Press Escape or click again to cancel the operation.
sl: Pritisni ubežnico ali klikni ponovno za preklic operacije

en: Press Backspace to clear the existing keybinding.
sl: Pritisni preslednico da počistiš obstoječo tipkovno povezavo.

en: Pick an accelerator
sl: Izberi pospeševalec

en: <not set>
sl: <ni nastavljeno>
