MATE Desktop Environment - en to tk translation catalogue (14 entries)

en: Preferences
tk: Seçenekler

en: About
tk: Barada

en: Plugins
tk: Baglançlar

en: Computer
tk: _Kampýuter

en: Home Folder
tk: Öý Haltasy

en: Network
tk: Şebeke

en: Desktop
tk: Desktoap

en: Trash
tk: Zibil

note: Set 'heading' property for plugin
en: System
tk: Sistem

en: Images
tk: Resimler

en: Name
tk: Ad

en: Path
tk: Ýol

en: Name:
tk: Ad:

note: i18n
en: Remove
tk: Çykar
