MATE Desktop Environment - en to ts translation catalogue (7 entries)

en: Menu
ts: Menyu

note: Fake class for MyPlugin
en: Couldn't load plugin:
ts: Tsandzeka ku panga xiengetelo

en: Couldn't initialize plugin
ts: Tsandzeka ku sungula xiengetelo

en: Preferences
ts: Mintsakelo

en: Edit menu
ts: Hlela menyu

en: Reload plugins
ts: Nghenisa nakambe swiengetelo

en: About
ts: Mayelana ni
