MATE Desktop Environment - en to tzm translation catalogue (13 entries)

en: Menu
tzm: Umuɣ

en: About
tzm: Ɣef

en: pixels
tzm: ipixsilen

en: Applications
tzm: Tisensiwin

en: Wikipedia
tzm: Wikipidya

en: Dictionary
tzm: Amawal

en: Computer
tzm: Amessudes

en: Network
tzm: Aẓeṭṭa

note: Set 'heading' property for plugin
en: System
tzm: Anegraw

en: Images
tzm: Tiwlafin

en: Name
tzm: Isem

en: Name:
tzm: Isem:

note: i18n
en: Remove
tzm: Kkes
