MATE Desktop Environment - en to ug translation catalogue (30 entries)

en: Preferences
ug: مايىللىق

en: About
ug: ھەققىدە

en: pixels
ug: چېكىت

en: Options
ug: تاللانما

en: Applications
ug: قوللىنىشچان پروگراممىلار

en: Dictionary
ug: لۇغەت

en: Computer
ug: كومپيۇتېر

note: Set 'heading' property for plugin
en: Places
ug: ئورۇن

en: Home Folder
ug: باش مۇندەرىجە

en: Network
ug: تور

en: Desktop
ug: ئۈستەل ئۈستى

en: Trash
ug: ئەخلەتخانا

note: Set 'heading' property for plugin
en: System
ug: سىستېما

en: Control Center
ug: باشقۇرۇش مەركىزى

en: Terminal
ug: تېرمىنال

en: Lock Screen
ug: ئېكراننى قۇلۇپلا

en: Quit
ug: چېكىن

en: Select a folder
ug: قىسقۇچ تاللاڭ

en: Images
ug: سۈرەتلەر

en: Name
ug: ئاتى

en: Path
ug: يولى

en: Name:
ug: ئاتى:

note: i18n
en: Search:
ug: ئىزدە:

note: i18n
en: Remove
ug: چىقىرىۋەت

en: Use the command line
ug: بۇيرۇق قۇرىنى ئىشلەت

en: Logout
ug: تىزىمدىن چىق

en: Browse all local and remote disks and folders accessible from this computer
ug: بۇ كومپيۇتېردا زىيارەت قىلغىلى بولىدىغان ھەممە يەرلىك ۋە يىراقتىكى دىسكا ۋە قىسقۇچقا كۆز يۈگۈرت

en: Open your personal folder
ug: شەخسىي قىسقۇچىڭىزنى ئاچىدۇ

en: Browse bookmarked and local network locations
ug: خەتكۈچ ۋە يەرلىك توردىكى ئورۇنغا كۆز يۈگۈرت

en: Empty trash
ug: ئەخلەتخانا بوشات
