MATE Desktop Environment - en to uk translation catalogue (107 entries)

en: Menu
uk: Меню

note: Fake class for MyPlugin
en: Couldn't load plugin:
uk: Неможливо завантажити втулок:

en: Couldn't initialize plugin
uk: Неможливо ініціалізувати втулок

en: An Advanced Menu for the MATE Desktop
uk:  Розширене меню для стільниці MATE

en: Preferences
uk: Налаштування

en: Edit menu
uk: Редагувати меню

en: Reload plugins
uk: Перезавантажити втулки

en: About
uk: Про програму

note: i18n
en: Menu preferences
uk: Властивості меню

en: Always start with favorites pane
uk: Завше починати з панелі вподобань

en: Show button icon
uk: Показувати значок кнопки

en: Show recent documents plugin
uk: Показувати втулок «Нещодавні документи»

en: Show applications plugin
uk: Показувати втулок «Застосунки»

en: Show system plugin
uk: Показувати втулок «Система»

en: Show places plugin
uk: Показувати втулок «Місця»

en: Show application comments
uk: Показувати коментарі до застосунків

en: Show category icons
uk: Показувати піктограми категорій

en: Hover
uk: Поверх

en: Remember the last category or search
uk: Запам'ятовувати останню категорію чи пошуковий запит

en: Swap name and generic name
uk: Назва обміну та загальне ім'я

en: Border width:
uk: Рамка завширшки:

en: pixels
uk: пікселів

en: Button text:
uk: Текст на кнопці:

en: Options
uk: Опції

en: Applications
uk: Додатки

en: Favorites
uk: Уподобання

en: Main button
uk: Головна кнопка

en: Plugins
uk: Втулки

en: Always show search suggestions
uk: Завжди показувати пропозиції пошуку

en: Search Engines:
uk: Пошукові системи:

en: Wikipedia
uk: Вікіпедія

en: Dictionary
uk: Словник

en: Computer
uk: Комп'ютер

note: self.builder.get_object("applicationsLabel").set_text(_("Applications")) self.builder.get_object("favoritesLabel").set_text(_("Favorites"))
en: Number of columns:
uk: Число стовпчиків:

en: Icon size:
uk: Розмір піктограми:

en: Hover delay (ms):
uk: Затримка при наведенні (мс):

en: Search command:
uk: Команда пошуку:

note: Set 'heading' property for plugin
en: Places
uk: Місця

en: Allow Scrollbar
uk: Дозволити гортання

en: Show GTK+ Bookmarks
uk: Показати GTK + Закладки

en: Height:
uk: Висота:

en: Toggle Default Places:
uk: Показувати позначені місця:

en: Home Folder
uk: Домашня тека

en: Network
uk: Мережа

en: Desktop
uk: Стільниця

en: Trash
uk: Смітник

en: Custom Places:
uk: Користувацькі місця:

note: Set 'heading' property for plugin
en: System
uk: Система

en: Toggle Default Items:
uk: Показувати позначені елементи

en: Package Manager
uk: Керування пакунками

en: Control Center
uk: Центр керування

en: Terminal
uk: Термінал

en: Lock Screen
uk: Заблокувати екран

en: Log Out
uk: Завершити сеанс

en: Quit
uk: Вийти

en: Edit Place
uk: Змінити

en: New Place
uk: Створити

en: Select a folder
uk: Обрати теку

en: Keyboard shortcut:
uk: Скорочення клавішів:

en: Images
uk: Зображення

en: Name
uk: Назва

en: Path
uk: Шлях

en: Name:
uk: Назва:

en: Path:
uk: Шлях:

note: i18n
en: Search:
uk: Пошук:

en: All applications
uk: Усі додатки

en: Search DuckDuckGo for %s
uk: Шукати в DuckDuckGo %s

en: Search Google for %s
uk: Шукати в Google %s

en: Search Wikipedia for %s
uk: Шукати у Вікіпедії %s

en: Lookup %s in Dictionary
uk: Шукати %s у словнику

en: Search Computer for %s
uk: Шукати на комп’ютері %s

note: i18n
en: Add to desktop
uk: Додати на стільницю

en: Add to panel
uk: Додати на панель

en: Insert space
uk: Вставити пробіл

en: Insert separator
uk: Вставити розділювач

en: Launch
uk: Запустити

en: Remove from favorites
uk: Вилучити з улюбленого

en: Edit properties
uk: Редагувати властивості

note: i18n
en: Remove
uk: Вилучити

en: Show in my favorites
uk: Показувати в улюбленому

en: Delete from menu
uk: Вилучити з меню

en: Search DuckDuckGo
uk: Пошук DuckDuckGo

en: Search Google
uk: Шукати в Google

en: Search Wikipedia
uk: Шукати у Вікіпедії

en: Lookup Dictionary
uk: Пошук у словнику

en: Search Computer
uk: Пошук на комп’ютері

en: Couldn't save favorites. Check if you have write access to ~/.config/mate-menu
uk: Не можу зберегти улюблене. Перевірте, чи є у Вас доступ для запису в ~/.config/mate-menu

en: All
uk: Усі

en: Show all applications
uk: Показати всі застосунки

en: Install, remove and upgrade software packages
uk: Встановлення, вилучення й оновлення пакунків програм

en: Configure your system
uk: Налаштувати систему

en: Use the command line
uk: Використовувати командний рядок

en: Requires password to unlock
uk: Запитати пароль для розблокування

en: Logout
uk: Завершити сеанс

en: Log out or switch user
uk: Завершити сеанс, або змінити користувача

en: Shutdown, restart, suspend or hibernate
uk: Вимкнути, перезавантажити, призупинити, або режим сну

en: Browse all local and remote disks and folders accessible from this computer
uk: Переглянути всі локальні та віддалені диски та теки, доступні з цього комп’ютера

en: Open your personal folder
uk: Відкрити Вашу особисту теку

en: Browse bookmarked and local network locations
uk: Переглянути закладки та локальні мережеві адреси

en: Browse items placed on the desktop
uk: Огляд елементів на стільниці

en: Browse deleted files
uk: Подивитися вилучені файли

en: Empty trash
uk: Спорожнити смітник

note: Set 'heading' property for plugin
en: Recent documents
uk: Нещодавні документи

en: Click to set a new accelerator key for opening and closing the menu.
uk: Кнапайте для вказування нового гарячого клавіша відкриття\закриття меню.

en: Press Escape or click again to cancel the operation.
uk: Натисніть Escape, або клацніть знову щоб скасувати операцію.

en: Press Backspace to clear the existing keybinding.
uk: Натисніть Backspace, щоб очистити наявну прив’язку клавішів.

en: Pick an accelerator
uk: Оберіть гарячий клавіш
