MATE Desktop Environment - en to xh translation catalogue (23 entries)

en: Preferences
xh: Uluhlu lwezinto ezikhethwayo

en: About
xh: Malunga

en: pixels
xh: ii-pixels

en: Options
xh: Ekunokukhethwa kuko

en: Applications
xh: Iinkqubo

en: Plugins
xh: Izingeniso

en: Dictionary
xh: IsiChazi-magama

en: Computer
xh: Ikhompyutha

note: Set 'heading' property for plugin
en: Places
xh: Iindawo

en: Home Folder
xh: Isiqulathi -zifayili Sasekhaya

en: Network
xh: Uthungelwane

en: Desktop
xh: I-desktop

en: Trash
xh: uMgqomo

note: Set 'heading' property for plugin
en: System
xh: Isixokelelwano

en: Terminal
xh: I-Terminal

en: Lock Screen
xh: Tshixa Iskrini

en: Images
xh: Imifanekiso

en: Name
xh: Igama

en: Path
xh: Indlela

en: Name:
xh: Igama:

en: Path:
xh: Indlela:

note: i18n
en: Remove
xh: Susa

en: All
xh: Konke
