MATE Desktop Environment - en to yo translation catalogue (13 entries)

en: Preferences
yo: Àwọn ìkúndùn

en: pixels
yo: àwọn písẹ́ẹ̀lì

en: Applications
yo: Àwọn Ìṣàmúlò-ètò

en: Computer
yo: Kọ̀ǹpútà

note: Set 'heading' property for plugin
en: Places
yo: Àwọn Ibi

en: Home Folder
yo: Fódà Ilé

en: Network
yo: Alátagbà

en: Desktop
yo: Ojú-iṣẹ́

en: Trash
yo: Pàǹtí

en: Lock Screen
yo: Ti Ojú Kọ̀ǹpútà

en: Images
yo: Àwọn Àwòrán

en: Name
yo: Orúkọ

note: i18n
en: Remove
yo: Yọkúrò
