MATE Desktop Environment - en to zu translation catalogue (15 entries)

en: About
zu: Nge

en: pixels
zu: amachashaza

en: Applications
zu: Izisebenziso

en: Computer
zu: Isiga-nyezi

en: Home Folder
zu: Isibaya sasekhaya

en: Network
zu: Ulwembu

en: Desktop
zu: Isiga-nyezi

en: Trash
zu: Udoti

note: Set 'heading' property for plugin
en: System
zu: Uhlelo

en: Terminal
zu: Isixhumanisi

en: Images
zu: Izithombe

en: Name
zu: Igama

en: Path
zu: Indlela

en: Name:
zu: Igama:

note: i18n
en: Remove
zu: Susa
