mate-menus 1.25.0 - en to an translation catalogue (35 entries)

en: Sound & Video
an: Vidio y soniu

en: Multimedia menu
an: Menú de programas multimedia

en: Programming
an: Programacion

en: Tools for software development
an: Ainas ta lo desarrollo de software

en: Education
an: Educacion

en: Games
an: Chuegos

en: Games and amusements
an: Chuegos y distraccions

en: Graphics
an: Graficos

en: Graphics applications
an: Aplicacions graficas

en: Settings for several hardware devices
an: Propiedaz ta varios dispositivos de hardware

en: Internet and Network
an: Internet y rete

en: Network-related settings
an: Propiedatz arredol d'o rete

en: Look and Feel
an: Visualizacion y comportamiento

en: Settings controlling the desktop appearance and behavior
an: Propiedaz que controlan l'apariencia y o comportamiento d'o escritorio

en: Programs for Internet access such as web and email
an: Programas ta l'acceso a internet, tals como web y e-mail

en: Office
an: Oficina

en: Office Applications
an: Aplicacions d'oficina

note: Translators: this is Personal as in "Personal settings"
en: Personal
an: Presonal

en: Personal settings
an: Peferencias presonals

en: Administration
an: Almenistracion

en: Change system-wide settings (affects all users)
an: Cambear as preferencias globals d'o sistema (ta toz os usuarios)

en: Preferences
an: Preferencias

en: Personal preferences
an: Preferencias presonals

en: System
an: Sistema

en: System settings
an: Preferencias d'o sistema

en: System Tools
an: Ainas d'o sistema

en: System configuration and monitoring
an: Configuracion y monitorizacion d'o sistema

en: Universal Access
an: Acceso universal

en: Universal Access Settings
an: Preferencias d'acceso universal

en: Accessories
an: Accesorios

en: Desktop accessories
an: Accesorios d'o escritorio

en: Applications
an: Aplicacions

en: Personal preferences and administration settings
an: Preferencias presonals y opcions d'almenistracion

en: Other
an: Atras

en: Applications that did not fit in other categories
an: Aplicacions que no dentran en denguna atra categoria
