mate-menus 1.25.0 - en to be translation catalogue (38 entries)

en: Sound & Video
be: Аўдыё і відэа

en: Multimedia menu
be: Мультымедыя

en: Collection
be: Калекцыя

en: Programming
be: Праграмаванне

en: Tools for software development
be: Сродкі распрацоўкі праграм

en: Education
be: Адукацыя

en: Games
be: Гульні

en: Games and amusements
be: Гульні і забавы

en: Graphics
be: Графіка

en: Graphics applications
be: Графічныя праграмы

en: Hardware
be: Апаратура

en: Settings for several hardware devices
be: Настáўленні некаторай апаратуры

en: Internet and Network
be: Інтэрнэт і сетка

en: Network-related settings
be: Настáўленні, што датычаць сеткі

en: Look and Feel
be: Выгляд і паводзіны

en: Settings controlling the desktop appearance and behavior
be: Настáўленні, якія кантралююць вонкавы выгляд і паводзіны асяроддзя

en: Internet
be: Інтэрнэт

en: Programs for Internet access such as web and email
be: Праграмы для доступу да інтэрнэту (Сеціва, пошта і інш.)

en: Office
be: Офіс

en: Office Applications
be: Офісныя праграмы

note: Translators: this is Personal as in "Personal settings"
en: Personal
be: Персанальныя

en: Personal settings
be: Персанальныя настáўленні

en: Administration
be: Адміністраванне

en: Change system-wide settings (affects all users)
be: Змены сістэмных настáўленняў (датычаць ўсіх карыстальнікаў)

en: Preferences
be: Настáўленні

en: Personal preferences
be: Персанальныя настáўленні

en: System
be: Сістэма

en: System settings
be: Сістэмныя настáўленні

en: System Tools
be: Сістэмныя сродкі

en: System configuration and monitoring
be: Настáўленне і назіранне за сістэмай

en: Universal Access
be: Універсальны доступ

en: Universal Access Settings
be: Настáўленні ўніверсальнага доступу

en: Accessories
be: Інструменты

en: Desktop accessories
be: Настольныя інструменты

en: Applications
be: Праграмы

en: Personal preferences and administration settings
be: Персанальныя перавагі і адміністрацыйныя настáўленні

en: Other
be: Іншыя

en: Applications that did not fit in other categories
be: Праграмы, якія не трапілі ў іншыя катэгорыі
