mate-menus 1.25.0 - en to ca translation catalogue (37 entries)

en: Sound & Video
ca: So i vídeo

en: Multimedia menu
ca: Menú multimèdia

en: Collection
ca: Col·lecció

en: The most frequently used shortcuts
ca: Les dreceres més utilitzades

en: Programming
ca: Programació

en: Tools for software development
ca: Eines per a desenvolupar programari

en: Education
ca: Educació

en: Games
ca: Jocs

en: Games and amusements
ca: Jocs i entreteniment

en: Graphics
ca: Gràfics

en: Graphics applications
ca: Aplicacions de gràfics

en: Hardware
ca: Maquinari

en: Settings for several hardware devices
ca: Ajusts per a diferents dispositius de maquinari

en: Internet and Network
ca: Internet i xarxa

en: Network-related settings
ca: Ajusts de xarxa

en: Look and Feel
ca: Aspecte i comportament

en: Settings controlling the desktop appearance and behavior
ca: Ajusts que controlen l'aspecte i el comportament de l'escriptori

en: Programs for Internet access such as web and email
ca: Programes per a accedir a Internet, com la web i el correu

en: Office
ca: Ofimàtica

en: Office Applications
ca: Aplicacions ofimàtiques

en: Personal settings
ca: Ajusts personals

en: Administration
ca: Administració

en: Change system-wide settings (affects all users)
ca: Canvia els ajusts del sistema (afecta tots els usuaris)

en: Preferences
ca: Preferències

en: Personal preferences
ca: Preferències personals

en: System
ca: Sistema

en: System settings
ca: Ajusts del sistema

en: System Tools
ca: Eines del sistema

en: System configuration and monitoring
ca: Configuració i monitoratge del sistema

en: Universal Access
ca: Accés universal

en: Universal Access Settings
ca: Ajusts de l'accés universal

en: Accessories
ca: Accessoris

en: Desktop accessories
ca: Accessoris de l'escriptori

en: Applications
ca: Aplicacions

en: Personal preferences and administration settings
ca: Preferències personals i ajusts d'administració

en: Other
ca: Altres

en: Applications that did not fit in other categories
ca: Les aplicacions que no encaixaven en les altres categories
