mate-menus 1.25.0 - en to crh translation catalogue (37 entries)

en: Sound & Video
crh: Davuş & Video

en: Multimedia menu
crh: Çoqlu-vasat menüsi

en: Programming
crh: Programlav

en: Tools for software development
crh: Yazılım inkişafı içün aletler

en: Education
crh: Maarif

en: Games
crh: Oyunlar

en: Games and amusements
crh: Oyunlar ve eglenceler

en: Graphics
crh: Grafikler

en: Graphics applications
crh: Grafikiy uyğulamalar

en: Hardware
crh: Donanım

en: Settings for several hardware devices
crh: Bir qaç donanım cihazı içün tesbitler

en: Internet and Network
crh: İnternet ve Ağ

en: Network-related settings
crh: Ağ-alâqalı tesbitler

en: Look and Feel
crh: Körüniş ve Seziliş

en: Settings controlling the desktop appearance and behavior
crh: Masaüstü körüniş ve sezilişini muraqabe etken tesbitler

en: Internet
crh: İnternet

en: Programs for Internet access such as web and email
crh: İnternet irişimi içün programlar, kezici ve e-poçta kibi

en: Office
crh: Ofis

en: Office Applications
crh: Ofis Uyğulamaları

note: Translators: this is Personal as in "Personal settings"
en: Personal
crh: Şahsiy

en: Personal settings
crh: Şahsiy ayarlar

en: Administration
crh: Memuriyet

en: Change system-wide settings (affects all users)
crh: Bütün-sistem tesbitlerini deñiştir (qullanıcılarnıñ episine tesir eter)

en: Preferences
crh: Tercihler

en: Personal preferences
crh: Şahsiy tercihler

en: System
crh: Sistem

en: System settings
crh: Sistem tesbitleri

en: System Tools
crh: Sistem Aletleri

en: System configuration and monitoring
crh: Sistem ayarlaması ve közetimi

en: Universal Access
crh: Alemiy İrişim

en: Universal Access Settings
crh: Universal İrişim Tesbitleri

en: Accessories
crh: Aksessuarlar

en: Desktop accessories
crh: Masaüstü donantıları

en: Applications
crh: Uyğulamalar

en: Personal preferences and administration settings
crh: Şahsiy tercihler ve idare tesbitleri

en: Other
crh: Diger

en: Applications that did not fit in other categories
crh: Diger ulamlarğa yaraşmağan uyğulamalar
