mate-menus 1.25.0 - en to eo translation catalogue (37 entries)

en: Sound & Video
eo: Sono kaj video

en: Multimedia menu
eo: Plurmediomenuo

en: Programming
eo: Programado

en: Tools for software development
eo: Iloj por programado

en: Education
eo: Edukado

en: Games
eo: Ludoj

en: Games and amusements
eo: Ludoj kaj amuzoj

en: Graphics
eo: Grafikoj

en: Graphics applications
eo: Grafikaj aplikaĵoj

en: Hardware
eo: Aparataro

en: Settings for several hardware devices
eo: Agordaro por pluraj aparatoj

en: Internet and Network
eo: Interreto kaj reto

en: Network-related settings
eo: Retrilata agordaro

en: Look and Feel
eo: Aspekto kaj konduto

en: Settings controlling the desktop appearance and behavior
eo: Agordaro reganta aspekton kaj konduton de la labortablo

en: Internet
eo: Interreto

en: Programs for Internet access such as web and email
eo: Programoj por retuzo, ekzemple por retlegado kaj retpoŝto

en: Office
eo: Oficejo

en: Office Applications
eo: Oficejaj aplikaĵoj

note: Translators: this is Personal as in "Personal settings"
en: Personal
eo: Persona

en: Personal settings
eo: Persona agordaro

en: Administration
eo: Administrado

en: Change system-wide settings (affects all users)
eo: Ŝanĝi plensistemajn agordojn (aplikiĝas al ĉiuj uzantoj)

en: Preferences
eo: Agordoj

en: Personal preferences
eo: Personaj agordoj

en: System
eo: Sistemo

en: System settings
eo: Sistema agordaro

en: System Tools
eo: Sistemaj iloj

en: System configuration and monitoring
eo: Agordi kaj kontroli sistemon

en: Universal Access
eo: Universala aliro

en: Universal Access Settings
eo: Agordoj por universala aliro

en: Accessories
eo: Utilaĵoj

en: Desktop accessories
eo: Labortablaj utilaĵoj

en: Applications
eo: Aplikaĵoj

en: Personal preferences and administration settings
eo: Personaj preferoj kaj administraj agordoj

en: Other
eo: Alia

en: Applications that did not fit in other categories
eo: Aplikaĵoj neagordaj aliajn kategoriojn
