mate-menus 1.25.0 - en to eu translation catalogue (38 entries)

en: Sound & Video
eu: Soinua eta bideoa

en: Multimedia menu
eu: Multimediaren menua

en: Collection
eu: Bilduma

en: The most frequently used shortcuts
eu: Gehien erabiltzen diren lasterbideak

en: Programming
eu: Programazioa

en: Tools for software development
eu: Softwarea garatzeko tresnak

en: Education
eu: Hezkuntza

en: Games
eu: Jokoak

en: Games and amusements
eu: Jokoak eta denbora-pasak

en: Graphics
eu: Irudiak

en: Graphics applications
eu: Irudi aplikazioak

en: Hardware
eu: Hardwarea

en: Settings for several hardware devices
eu: Hainbat gailuentzako ezarpenak

en: Internet and Network
eu: Internet eta sarea

en: Network-related settings
eu: Sareko ezarpenak

en: Look and Feel
eu: Itxura eta izaera

en: Settings controlling the desktop appearance and behavior
eu: Mahaigainaren itxura eta portaera kontrolatzeko ezarpenak

en: Programs for Internet access such as web and email
eu: Interneteko programak (web arakatzaileak eta posta bezeroak adib.)

en: Office
eu: Bulegoa

en: Office Applications
eu: Bulegorako aplikazioak

note: Translators: this is Personal as in "Personal settings"
en: Personal
eu: Pertsonala

en: Personal settings
eu: Ezarpen pertsonalak

en: Administration
eu: Sistema-konfigurazioa

en: Change system-wide settings (affects all users)
eu: Aldatu sistema osoko ezarpenak (erabiltzaile guztiengan du eragina)

en: Preferences
eu: Hobespenak

en: Personal preferences
eu: Hobespen pertsonalak

en: System
eu: Sistema

en: System settings
eu: Sistemaren ezarpenak

en: System Tools
eu: Sistemaren tresnak

en: System configuration and monitoring
eu: Sistemaren konfigurazioa eta monitorizazioa

en: Universal Access
eu: Sarbide unibertsala

en: Universal Access Settings
eu: Sarbide unibertsalaren ezarpenak

en: Accessories
eu: Gehigarriak

en: Desktop accessories
eu: Mahaigainaren gehigarriak

en: Applications
eu: Aplikazioak

en: Personal preferences and administration settings
eu: Hobespen pertsonalak eta administrazio-ezarpenak

en: Other
eu: Bestelakoak

en: Applications that did not fit in other categories
eu: Sailkatu ezin diren aplikazioak
