mate-menus 1.25.0 - en to frp translation catalogue (37 entries)

en: Sound & Video
frp: Son et vidèô

en: Multimedia menu
frp: Menu son et vidèô

en: Programming
frp: Programacion

en: Tools for software development
frp: Otils de programacion

en: Education
frp: Èducacion

en: Games
frp: Juè

en: Games and amusements
frp: Juès et divèrtissement

en: Graphics
frp: Graficos

en: Graphics applications
frp: Aplicacions grafiques

en: Hardware
frp: Quincalye

en: Settings for several hardware devices
frp: Règllâjos de la quincalye de l’aparèly

en: Internet and Network
frp: Malyâjo et baranye

en: Network-related settings
frp: Règllâjos de baranye

en: Look and Feel
frp: Vêr et sentir

en: Settings controlling the desktop appearance and behavior
frp: Règllâjos de controlo d’aparence et de comportement

en: Internet
frp: Malyâjo

en: Programs for Internet access such as web and email
frp: Programos de malyâjo et de navìgacion sur la têla

en: Office
frp: Ofiço

en: Office Applications
frp: Aplicacions d’ofiço

note: Translators: this is Personal as in "Personal settings"
en: Personal
frp: Pèrsonèl

en: Personal settings
frp: Configuracion pèrsonèla

en: Administration
frp: Regence

en: Change system-wide settings (affects all users)
frp: Changér lo sistèmo g·ènèrâl (a tuis los usancérs)

en: Preferences
frp: Prèfèrences

en: Personal preferences
frp: Prèfèrences pèrsonèles

en: System
frp: Sistèmo

en: System settings
frp: Règllâjo du sistèmo

en: System Tools
frp: Otils de sistèmo

en: System configuration and monitoring
frp: Configuracion et diagnostico de sistèmo

en: Universal Access
frp: Accès univèrsèl

en: Universal Access Settings
frp: Règllâjos d’accès univèrsèl

en: Accessories
frp: Otilyâjo

en: Desktop accessories
frp: Otilyâjo d’ordinator

en: Applications
frp: Aplicacions

en: Personal preferences and administration settings
frp: Règllâjos de prèfèrence et d’administracion

en: Other
frp: Âtros

en: Applications that did not fit in other categories
frp: Aplicacions qu’entront pas diens d’âtres catègories
