mate-menus 1.25.0 - en to fur translation catalogue (36 entries)

en: Sound & Video
fur: Audio e video

en: Multimedia menu
fur: Menu multimediâl

en: Collection
fur: Colezion

en: Programming
fur: Programazion

en: Tools for software development
fur: Imprescj par il svilup dal software

en: Education
fur: Istruzion

en: Games
fur: Zûcs

en: Games and amusements
fur: Zûcs e golosets

en: Graphics
fur: Grafiche

en: Graphics applications
fur: Aplicazions di grafiche

en: Settings for several hardware devices
fur: Impostazions par cetancj dispositîfs hardware

en: Internet and Network
fur: Internet e Rêt

en: Network-related settings
fur: Impostazions de rêt

en: Look and Feel
fur: Aspiet e stîl

en: Settings controlling the desktop appearance and behavior
fur: Impostazions ch'a controlin l'aspiet e il compuartament dal desktop

en: Programs for Internet access such as web and email
fur: Programs par internet come web e mail

en: Office
fur: Ufici

en: Office Applications
fur: Aplicazions di ufici

note: Translators: this is Personal as in "Personal settings"
en: Personal
fur: Personâl

en: Personal settings
fur: Impostazions personâls

en: Administration
fur: Aministrazion

en: Change system-wide settings (affects all users)
fur: Modifiche impostazions di sisteme (par ducj i utents)

en: Preferences
fur: Preferencis

en: Personal preferences
fur: Preferencis personâls

en: System
fur: Sisteme

en: System settings
fur: Impostazions di sisteme

en: System Tools
fur: Imprescj di sisteme

en: System configuration and monitoring
fur: Configurazion e monitoragjo di sisteme

en: Universal Access
fur: Acess Universâl

en: Universal Access Settings
fur: Impostazions Acess Universâl

en: Accessories
fur: Robutis

en: Desktop accessories
fur: Robutis dal desktop

en: Applications
fur: Aplicazions

en: Personal preferences and administration settings
fur: Preferencis personâls e impostazions di aministrazion

en: Other
fur: Altri

en: Applications that did not fit in other categories
fur: Aplicazions ch'a no jentrin ta chês altres categoriis
