mate-menus 1.25.0 - en to ga translation catalogue (38 entries)

en: Sound & Video
ga: Fuaim & Fís

en: Multimedia menu
ga: Roghchlár ilmheán

en: Collection
ga: Bailiúchán

en: Programming
ga: Ríomhchlárú

en: Tools for software development
ga: Uirlisí d'fhorbairt bogearraí

en: Education
ga: Oideachas

en: Games
ga: Cluichí

en: Games and amusements
ga: Cluichí agus siamsaíochtaí

en: Graphics
ga: Grafaic

en: Graphics applications
ga: Feidhmchláir grafaice

en: Hardware
ga: Crua-Earraí

en: Settings for several hardware devices
ga: Socruithe do roinnt ghléasanna crua-earraí

en: Internet and Network
ga: Idirlíon agus Líonra

en: Network-related settings
ga: Socruithe líonra-gaolta

en: Look and Feel
ga: Cuma agus Mothú

en: Settings controlling the desktop appearance and behavior
ga: Socruithe ag rialú cuma agus oibrithe na deisce

en: Internet
ga: Idirlíon

en: Programs for Internet access such as web and email
ga: Feidhmchláir do rochtain an Idirlín mar ghréasán agus ríomhphost

en: Office
ga: Oifig

en: Office Applications
ga: Feidhmchláir Oifige

note: Translators: this is Personal as in "Personal settings"
en: Personal
ga: Pearsanta

en: Personal settings
ga: Socruithe pearsanta

en: Administration
ga: Riarachán

en: Change system-wide settings (affects all users)
ga: Athraigh socruithe ar fud an chórais (tionchar ar gach úsáideoir)

en: Preferences
ga: Sainroghanna

en: Personal preferences
ga: Sainroghanna pearsanta

en: System
ga: Córas

en: System settings
ga: Socruithe an chórais

en: System Tools
ga: Uirlisí Córais

en: System configuration and monitoring
ga: Cumraíocht agus monatóireacht an chórais

en: Universal Access
ga: Rochtain Uilíoch

en: Universal Access Settings
ga: Socruithe Rochtana Uilíoch

en: Accessories
ga: Oiriúintí

en: Desktop accessories
ga: Oiriúintí deisce

en: Applications
ga: Feidhmchláir

en: Personal preferences and administration settings
ga: Sainroghanna pearsanta agus socruithe riaracháin

en: Other
ga: Eile

en: Applications that did not fit in other categories
ga: Feidhmchláir nár oiriúnaigh i gcatagóirí eile
