mate-menus 1.25.0 - en to hr translation catalogue (37 entries)

en: Sound & Video
hr: Zvuk i video

en: Multimedia menu
hr: Multimedijski izbornik

en: Collection
hr: Kolekcija

en: Programming
hr: Programiranje

en: Tools for software development
hr: Pribor za izradu softvera

en: Education
hr: Obrazovanje

en: Games
hr: Igre

en: Games and amusements
hr: Igre i zabava

en: Graphics
hr: Grafika

en: Graphics applications
hr: Grafički programi

en: Hardware
hr: Sklopovlje

en: Settings for several hardware devices
hr: Postavke za nekoliko hardverskih uređaja

en: Internet and Network
hr: Internet i mreža

en: Network-related settings
hr: Mrežne postavke

en: Look and Feel
hr: Izgled i osjećaj

en: Settings controlling the desktop appearance and behavior
hr: Postavke za upravljanje izgledom i ponašanjem radne površine

en: Programs for Internet access such as web and email
hr: Programi za pristup internetu poput preglednika mreže ili elektroničke pošte

en: Office
hr: Ured

en: Office Applications
hr: Uredski programi

note: Translators: this is Personal as in "Personal settings"
en: Personal
hr: Osobno

en: Personal settings
hr: Osobne postavke

en: Administration
hr: Upravljanje

en: Change system-wide settings (affects all users)
hr: Izmijeni postavke za cijeli sustav (utječe na sve korisnike)

en: Preferences
hr: Prilagodbe

en: Personal preferences
hr: Osobne prilagodbe

en: System
hr: Sustav

en: System settings
hr: Postavke sustava

en: System Tools
hr: Pribor sustava

en: System configuration and monitoring
hr: Prilagođavanje i nadgledanje sustava

en: Universal Access
hr: Univerzalni pristup

en: Universal Access Settings
hr: Postavke univerzalnog pristupa

en: Accessories
hr: Pomagala

en: Desktop accessories
hr: Pomagala radne površine

en: Applications
hr: Aplikacije

en: Personal preferences and administration settings
hr: Osobne prilagodbe i postavke upravljanja

en: Other
hr: Ostalo

en: Applications that did not fit in other categories
hr: Programi koji ne pristaju u ostale razrede
