mate-menus 1.25.0 - en to kab translation catalogue (7 entries)

en: Sound & Video
kab: Imesli & Avidyu

en: Games
kab: Uraren

en: Preferences
kab: Ismenyifen

en: System settings
kab: Iγewwaren n unagraw

en: System Tools
kab: Ifecka n unagraw

en: Applications
kab: Isnasen

en: Other
kab: Wiyaḍ
