mate-menus 1.25.0 - en to mg translation catalogue (23 entries)

en: Sound & Video
mg: Feo sy sarimihetsika

en: Multimedia menu
mg: Karazan-tsafidin'ny haino aman-jery

en: Programming
mg: Famolavolavolana

en: Tools for software development
mg: Fitaovana ho an'ny mpamolavola rindran'asa

en: Education
mg: Fanabeazana

en: Games
mg: Lalao

en: Games and amusements
mg: lalao sy fialam-boly

en: Graphics
mg: Sary

en: Graphics applications
mg: Rindran'asa fanaovan-tsary

en: Programs for Internet access such as web and email
mg: Rindran'asa ahafahana mifandray amin'ny Internet toy ny tranonkala sy ny mailaka

en: Office Applications
mg: Rindran'asa Office

en: Administration
mg: Fitantanana

en: Preferences
mg: Safidy

en: Personal preferences
mg: Safidy manokana

en: System
mg: Rafitra

en: System Tools
mg: Fitaovan'ny rafitra

en: System configuration and monitoring
mg: Fanefena sy fanaraha-maso ny rafitra

en: Accessories
mg: Fiasana

en: Desktop accessories
mg: Fiasan'ny desktop

en: Applications
mg: Rindran'asa

en: Personal preferences and administration settings
mg: Safidy manokana sy fandrindrana ny fomba fitantanana

en: Other
mg: Hafa

en: Applications that did not fit in other categories
mg: Rindran'asa izay tsy tafiditra anaty sokajy hafa
