mate-menus 1.25.0 - en to rw translation catalogue (8 entries)

en: Graphics
rw: Ibishushanyo

en: Internet
rw: Interineti

en: Office
rw: Ofise

en: Administration
rw: ubuyobozi

en: Preferences
rw: Ibyahisemo

en: System
rw: Sisitemu

en: Applications
rw: Porogaramu

en: Other
rw: Ikindi
