mate-menus 1.25.0 - en to sk translation catalogue (38 entries)

en: Sound & Video
sk: Zvuk a video

en: Multimedia menu
sk: Ponuka multimédií

en: Collection
sk: Zbierka

en: The most frequently used shortcuts
sk: Najčastejšie používané skratky

en: Programming
sk: Programovanie

en: Tools for software development
sk: Nástroje pre vývoj softvéru

en: Education
sk: Vzdelávanie

en: Games
sk: Hry

en: Games and amusements
sk: Hry a zábava

en: Graphics
sk: Grafika

en: Graphics applications
sk: Grafické programy

en: Hardware
sk: Hardvér

en: Settings for several hardware devices
sk: Nastavenia pre niektoré hardvérové zariadenia

en: Internet and Network
sk: Internet a sieť

en: Network-related settings
sk: Nastavenia súvisiace so sieťou

en: Look and Feel
sk: Vzhľad a dojem

en: Settings controlling the desktop appearance and behavior
sk: Nastavenia ovládajúce vzhľad a správanie pracovnej plochy

en: Programs for Internet access such as web and email
sk: Programy pre prístup k internetu, ako je www a e-mail

en: Office
sk: Kancelária

en: Office Applications
sk: Kancelárske programy

note: Translators: this is Personal as in "Personal settings"
en: Personal
sk: Osobné

en: Personal settings
sk: Osobné nastavenia

en: Administration
sk: Správa

en: Change system-wide settings (affects all users)
sk: Zmeniť nastavenia pre celý systém (ovplyvní všetkých používateľov)

en: Preferences
sk: Nastavenia

en: Personal preferences
sk: Osobné nastavenia

en: System
sk: Systém

en: System settings
sk: Systémové nastavenia

en: System Tools
sk: Systémové nástroje

en: System configuration and monitoring
sk: Systémová konfigurácia a sledovanie

en: Universal Access
sk: Univerzálny prístup

en: Universal Access Settings
sk: Nastavenia univerzálneho prístupu

en: Accessories
sk: Príslušenstvo

en: Desktop accessories
sk: Príslušenstvo pracovnej plochy

en: Applications
sk: Programy

en: Personal preferences and administration settings
sk: Osobné a správcovské nastavenia

en: Other
sk: Ostatné

en: Applications that did not fit in other categories
sk: Programy, ktoré nezapadajú do ostatných kategórií
