mate-menus 1.25.0 - en to sl translation catalogue (38 entries)

en: Sound & Video
sl: Zvok in video

en: Multimedia menu
sl: Predstavnostni meni

en: Collection
sl: Zbirka

en: The most frequently used shortcuts
sl: Najpogosteje uporabljene tipke za bližnjice

en: Programming
sl: Programiranje

en: Tools for software development
sl: Orodja za razvoj programske opreme

en: Education
sl: Izobraževanje

en: Games
sl: Igre

en: Games and amusements
sl: Igre in zabava

en: Graphics
sl: Grafika

en: Graphics applications
sl: Grafični programi

en: Hardware
sl: Strojna oprema

en: Settings for several hardware devices
sl: Nastavitve za številne strojne naprave

en: Internet and Network
sl: Internet in omrežje

en: Network-related settings
sl: Nastavitve, povezane z omrežjem

en: Look and Feel
sl: Videz in občutek

en: Settings controlling the desktop appearance and behavior
sl: Nastavitve nadzora videza in obnašanja namizja

en: Programs for Internet access such as web and email
sl: Programi za dostop do spleta, kot sta brskalnik in elektronska pošta

en: Office
sl: Pisarna

en: Office Applications
sl: Pisarniški programi

note: Translators: this is Personal as in "Personal settings"
en: Personal
sl: Osebno

en: Personal settings
sl: Osebne nastavitve

en: Administration
sl: Skrbništvo

en: Change system-wide settings (affects all users)
sl: Spremeni sistemske nastavitve (vpliva na vse uporabnike)

en: Preferences
sl: Možnosti

en: Personal preferences
sl: Osebne možnosti

en: System
sl: Sistem

en: System settings
sl: Sistemske nastavitve

en: System Tools
sl: Sistemska orodja

en: System configuration and monitoring
sl: Nastavitve in nadziranje sistema

en: Universal Access
sl: Splošni dostop

en: Universal Access Settings
sl: Splošne nastavitve dostopa

en: Accessories
sl: Pripomočki

en: Desktop accessories
sl: Namizni pripomočki

en: Applications
sl: Programi

en: Personal preferences and administration settings
sl: Osebne možnosti in skrbniške nastavitve

en: Other
sl: Ostalo

en: Applications that did not fit in other categories
sl: Programi, ki ne sodijo v druge kategorije
