mate-menus 1.25.0 - en to uz translation catalogue (37 entries)

en: Sound & Video
uz: Ovoz va video

en: Multimedia menu
uz: Multimedia menyusi

en: Collection
uz: Toʻplam

en: Programming
uz: Dasturlash

en: Tools for software development
uz: Dasturlar tuzish uchun vositalar

en: Education
uz: Ta'lim

en: Games
uz: O'yinlar

en: Games and amusements
uz: O'yinlar va ermaklar

en: Graphics
uz: Grafika

en: Graphics applications
uz: Grafika dasturlari

en: Hardware
uz: Qurilmalar

en: Settings for several hardware devices
uz: Bir necha qurilmalar uchun sozlamalar

en: Internet and Network
uz: Internet va tarmoq

en: Network-related settings
uz: Tarmoqqa tegishli sozlamalar

en: Look and Feel
uz: Ko'rinish

en: Settings controlling the desktop appearance and behavior
uz: Ishchi stol ko'rinishi va xulqini boshqarish sozlamalari

en: Programs for Internet access such as web and email
uz: Veb va elektron pochta kabi internetda erkin foydalanish uchun dasturlar

en: Office
uz: Ofis

en: Office Applications
uz: Ofis dasturlari

note: Translators: this is Personal as in "Personal settings"
en: Personal
uz: Shaxsiy

en: Personal settings
uz: Shaxsiy sozlamalar

en: Administration
uz: Boshqaruv

en: Change system-wide settings (affects all users)
uz: Tizim moslamalarini o'zgartirish (barcha foydalanuvchilarga ta'sir qiladi)

en: Preferences
uz: Parametrlar

en: Personal preferences
uz: Shaxsiy afzalliklar

en: System
uz: Tizim

en: System settings
uz: Tizim sozlamalari

en: System Tools
uz: Tizim vositalari

en: System configuration and monitoring
uz: Tizimni sozlash va kuzatish

en: Universal Access
uz: Umumiy Kirish

en: Universal Access Settings
uz: Umumiy Kirish Moslamalari

en: Accessories
uz: Ilovalar

en: Desktop accessories
uz: Ish Stoli ilovalari

en: Applications
uz: Dasturlar

en: Personal preferences and administration settings
uz: Shaxsiy afzalliklar va boshqaruv sozlashlari

en: Other
uz: Boshqa

en: Applications that did not fit in other categories
uz: Boshqa bo'limlarga mos kelmagan dasturlar
