mate-netbook 1.24.0 - en to af translation catalogue (6 entries)

en: _Preferences
af: _Voorkeure

en: _About
af: _Aangaande

en: Preferences
af: Voorkeure

en: There was an error executing '%s': %s
af: Daar was 'n fout met die uitvoer van '%s': %s

en: Desktop
af: Werkskerm

en: Close window
af: Sluit venster
