mate-netbook 1.24.0 - en to am translation catalogue (19 entries)

en: Show windows from all workspaces.
am: በ ሁሉም የ ስራ ቦታዎች ላይ መስኮቶች ማሳያ

en: Window Picker Applet Factory
am: መስኮት መራጭ አፕሌት

en: Window Picker
am: መስኮት መራጭ

en: _Preferences
am: _ምርጫዎች

en: _About
am: _ስለ

en: Preferences
am: ምርጫዎች

en: Log off, switch user, lock screen or power down the computer
am: መውጫ ፡ ተጠቃሚ መቀየሪያ ፡ መመልከቻውን መቆለፊያ ወይንም ማጥፊያ

en: There was an error executing '%s': %s
am: ስህተት ተፈጥሯል በማስኬድ ላይ እንዳለ '%s': %s

en: Desktop
am: ዴስክቶፕ

en: Close window
am: መስኮቱን መዝጊያ

en: Close
am: መዝጊያ

en: Close current window.
am: የአሁኑን መስኮት መዝጊያ

en: Window Task Button
am: የመስኮት ስራ ቁልፍ

en: A list of exclusion strings which apply to the window class.
am: ዝርዝር የሚካተቱ ሀረጎች ለ መፈጸም በ መስኮቶች ክፍል ውስጥ

en: A list of exclusion strings which apply to the window class
am: ዝርዝር የሚካተቱ ሀረጎች ለ መፈጸም በ መስኮቶች ክፍል ውስጥ

en: A binding
am: ማጣመሪያ

en: Undecorate windows when maximized
am: መስኮቶች በሚያድጉ ጊዜ አታስጊጥ

en: Do not automatically maximize newly opened windows
am: አዲስ የ ተከፈቱ መስኮቶች ራሱ በራሱ አታሳድግ

en: Do not automatically maximize newly opened windows. If undecorate is set, will still undecorate maximized windows.
am: ራሱ በራሱ አዲስ የሚከፈቱ መስኮቶች እንዳያሳድግ መወሰኛ: ማስጌጫ ካልተሰና: የሚያድጉ መስኮቶች አያጌጡም
