mate-netbook 1.24.0 - en to as translation catalogue (6 entries)

en: _Preferences
as: পছন্দ (_P)

en: _About
as: বিষয়ে (_A)

en: Preferences
as: পছন্দসমূহ

en: There was an error executing '%s': %s
as: '%s' সঞ্চালনে সমস্যা: %s

en: Desktop
as: ডেস্কটপ

en: Close window
as: সংযোগক্ষেত্ৰ বন্ধ কৰক
