mate-netbook 1.24.0 - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Window Picker
ast: Seleutor de ventanes

en: _Preferences
ast: _Preferencies

en: _About
ast: _Tocante a

en: Preferences
ast: Preferencies

en: Log off, switch user, lock screen or power down the computer
ast: Zarrar sesión, camudar d'usuariu, bloquiar la pantalla o apagar l'equipu

en: There was an error executing '%s': %s
ast: Fallu al executar '%s': %s

en: Desktop
ast: Escritoriu

en: Close window
ast: Zarrar ventana

en: Close
ast: Zarrar

en: Close current window.
ast: Zarrar la ventana actual.

en: Window Task Button
ast: Botón de xera de ventanes
