mate-netbook 1.24.0 - en to az translation catalogue (7 entries)

en: _Preferences
az: _Seçimlər

en: _About
az: _Haqqında

en: Preferences
az: Qurğular

en: There was an error executing '%s': %s
az: '%s' icra edilirkən xəta oldu: %s

en: Desktop
az: İş Masası

en: Close window
az: Pəncərəni bağla

en: Close
az: Bağla
