mate-netbook 1.24.0 - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Show windows from all workspaces.
be: Паказваць вокны з усіх працоўных прастораў.

en: Window Picker Applet Factory
be: Фабрыка аплета выбару вокнаў

en: Window Picker
be: Выбраць акно

en: _Preferences
be: _Настáўленні

en: _About
be: _Пра аплет

en: Preferences
be: Настáўленні

en: Log off, switch user, lock screen or power down the computer
be: Выйсці, пераключыць карыстальніка, замкнуць экран ці адключыць камп'ютар

en: There was an error executing '%s': %s
be: Памылка выканання '%s': %s

en: Desktop
be: Стол

en: Close window
be: Закрыць акно

en: Close
be: Закрыць

en: Close current window.
be: Закрыць дзейнае акно

en: Window Task Button
be: Кнопка задач акна

en: A list of exclusion strings which apply to the window class.
be: Спіс выключэнняў, што ўжываецца да класу вокнаў.

en: A list of exclusion strings which apply to the window class
be: Спіс выключэнняў, што ўжываецца да класу вокнаў

en: A binding
be: Прывязка

en: Undecorate windows when maximized
be: Прынімаць мяжу акна пры найбольшванні

en: Do not automatically maximize newly opened windows
be: Не разгортваць на ўвесь экран новыя вокны

en: Do not automatically maximize newly opened windows. If undecorate is set, will still undecorate maximized windows.
be: Не разгортваць на ўвесь экран новыя вокны. Калі мяжа акна пры найбольшванні адключана, найбольшаныя вокны па-ранейшаму не будуць мець мяжы.
