mate-netbook 1.24.0 - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Show windows from all workspaces.
bg: Показване на прозорците от всички работни плотове.

en: Window Picker Applet Factory
bg: Фабрика на аплета за избиране на прозорци

en: Window Picker
bg: Избиране на прозорци

en: _Preferences
bg: _Настройки

en: _About
bg: _Относно…

en: Preferences
bg: Настройки

en: Log off, switch user, lock screen or power down the computer
bg: Излизане, превключване на потребител, заключване на екрана или изключване на компютъра

en: There was an error executing '%s': %s
bg: Грешка при изпълнението на „%s“: %s

en: Desktop
bg: Работен плот

en: Close window
bg: Затваряне на прозореца

en: Close
bg: Затваряне

en: Close current window.
bg: Затваряне на настоящия прозорец

en: Window Task Button
bg: Бутон за задачи в прозореца

en: A list of exclusion strings which apply to the window class.
bg: Списък от низове за изключване, които се прилагат към класа на прозореца.

en: A list of exclusion strings which apply to the window class
bg: Списък от низове за изключване, които се прилагат към класа на прозореца

en: A binding
bg: Клавишна комбинация

en: Undecorate windows when maximized
bg: Премахване на декорацията на максимизираните прозорци

en: Do not automatically maximize newly opened windows
bg: Новите прозорци  да не се максимизират автоматично

en: Do not automatically maximize newly opened windows. If undecorate is set, will still undecorate maximized windows.
bg: Новите прозорци  да не се максимизират автоматично Ако премахването на украсата е зададено, максимизираните прозорци все пак ще бъдат с премахната украса.
