mate-netbook 1.24.0 - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: _Preferences
bn: পছন্দ (_P)

en: _About
bn: পরিচিতি (_A)

en: Preferences
bn: পছন্দতালিকা

en: There was an error executing '%s': %s
bn: '%s' সঞ্চালনে সমস্যা: %s

en: Desktop
bn: ডেস্কটপ

en: Close window
bn: উইন্ডো বন্ধ করুন
