mate-netbook 1.24.0 - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Window Picker
hi: विंडो पिकर

en: _Preferences
hi: _प्राथमिकताएं

en: _About
hi: পরিচিতি (_A)

en: Preferences
hi: प्राथमिकताएं

en: Log off, switch user, lock screen or power down the computer
hi: लॉग ऑफ करें, उपयोगकर्ता का स्विच, या स्क्रीन लॉक करें कंप्यूटर के नीचे सत्ता

en: There was an error executing '%s': %s
hi: '%s' সঞ্চালনে সমস্যা: %s

en: Desktop
hi: ডেস্কটপ

en: Close window
hi: विंडो बंद करें

en: Close
hi: बंद करें

en: Close current window.
hi: वर्तमान विंडो बंद करें.

en: Window Task Button
hi: विंडो कार्य बटन
