mate-netbook 1.24.0 - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Show windows from all workspaces.
br: Diskouez ar prenestroù diouzh an holl dachennoù labour.

en: _Preferences
br: _Gwellvezioù

en: _About
br: _Diwar-benn

en: Preferences
br: Gwellvezioù

en: Desktop
br: Burev

en: Close window
br: Serriñ ar prenestr

en: Close
br: Serriñ

en: Close current window.
br: Serriñ ar prenestr bremanel

en: Window Task Button
br: Afell trevell ar prenestr
