mate-netbook 1.24.0 - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Show windows from all workspaces.
bs: Prikaži prozore sa svih radnih površina.

en: Window Picker
bs: Birač prozora

en: _Preferences
bs: _Postavke

en: _About
bs: _O

en: Preferences
bs: Postavke

en: Log off, switch user, lock screen or power down the computer
bs: Odjava, promjena korisnika, zaključavanje ekrana ili gašenje kompjutera

en: There was an error executing '%s': %s
bs: Dogodila se greška pri izvršavanju '%s': %s

en: Desktop
bs: Radna površina

en: Close window
bs: Zatvori prozor

en: Close
bs: Zatvori

en: Close current window.
bs: Zatvori trenutni prozor.

en: Do not automatically maximize newly opened windows
bs: Ne automatski maksimizirati nove prozore
