mate-netbook 1.24.0 - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Show all windows
ca: Mostra totes les finestres

en: Show windows from all workspaces.
ca: Mostra les finestres de tots els espais de treball.

en: Show desktop title and logout button
ca: Mostra el títol de l'escriptori i el botó de tancar la sessió

en: Show a title for the desktop when no window is selected, and append a logout button.
ca: Mostra un títol per a l’escriptori quan no s’hagi seleccionat cap finestra i afegeix un botó de tancar la sessió.

en: Bold windows title
ca: Lletra en negreta per al títol de les finestres

en: Show windows title with a bold face.
ca: Mostra el títol de les finestres amb un lletra en negreta.

en: Window Picker Applet Factory
ca: Fàbrica de la miniaplicació del selector de finestres

en: Window Picker
ca: Selector de finestres

en: _Preferences
ca: _Preferències

en: _About
ca: _Quant a

en: Copyright © 2008 Canonical Ltd
    Copyright © 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Copyright © 2015-2021 MATE developers
ca: Drets d'autor © 2008 Canonical Ltd
    Drets d'autor © 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Drets d'autor © 2015-2021 Els desenvolupadors de MATE

en: Preferences
ca: Preferències

en: Log off, switch user, lock screen or power down the computer
ca: Finalitzeu la sessió, canvieu d'usuari, bloqueu la pantalla o apagueu l'ordinador.

en: There was an error executing '%s': %s
ca: S'ha produït un error en executar «%s»: %s

en: Desktop
ca: Escriptori

en: Close window
ca: Tanca la finestra

en: Close
ca: Tanca

en: Close current window.
ca: Tanca la finestra actual.

en: Window Task Button
ca: Botó de la finestra de tasques

en: A list of exclusion strings which apply to the window class.
ca: Una llista de cadenes de text d'exclusió que s'apliquen a la classe de la finestra.

en: A list of exclusion strings which apply to the window class
ca: Una llista de cadenes de text d'exclusió que s'apliquen a la classe de la finestra

en: A binding
ca: Una vinculació

en: Undecorate windows when maximized
ca: No decoris les finestres quan es maximitzin

en: Do not automatically maximize newly opened windows
ca: No maximitzis automàticament les noves finestres obertes

en: Do not automatically maximize newly opened windows. If undecorate is set, will still undecorate maximized windows.
ca: No maximitzis automàticament les noves finestres obertes. Si s'estableix la no decoració, no es decoraran les finestres maximitzades.
