mate-netbook 1.24.0 - en to cmn translation catalogue (11 entries)

en: Window Picker
cmn: 視窗選擇程式

en: _Preferences
cmn: 偏好設定(_P)

en: _About
cmn: 關於(_A)

en: Preferences
cmn: 偏好設定

en: Log off, switch user, lock screen or power down the computer
cmn: 登出、切換使用者、鎖定螢幕或關閉電腦

en: There was an error executing '%s': %s
cmn: 執行「%s」時出現錯誤：%s

en: Desktop
cmn: 桌面

en: Close window
cmn: 關閉視窗

en: Close
cmn: 關閉

en: Close current window.
cmn: 關閉目前的視窗。

en: Window Task Button
cmn: 視窗任務按鈕
