mate-netbook 1.24.0 - en to crh translation catalogue (6 entries)

en: _Preferences
crh: _Tercihler

en: _About
crh: _Aqqında

en: Preferences
crh: Tercihler

en: There was an error executing '%s': %s
crh: '%s' çalıştırılırken hata oluştu: %s

en: Desktop
crh: Masaüstü

en: Close window
crh: Pencereni qapat
