mate-netbook 1.24.0 - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: Show all windows
cs: Zobrazit všechna okna

en: Show windows from all workspaces.
cs: Zobrazit okna ze všech pracovních prostorů.

en: Show desktop title and logout button
cs: Zobrazit název plochy a tlačítko odhlášení

en: Show a title for the desktop when no window is selected, and append a logout button.
cs: Zobrazí název pracovní plochy, pokud není vybráno žádné okno, a připojí tlačítko pro odhlášení.

en: Bold windows title
cs: Název okna tučně

en: Show windows title with a bold face.
cs: Zobrazí název okna s tučným písmem.

en: Window Picker Applet Factory
cs: Generátor okenního appletu Picker

en: Window Picker
cs: Volič oken

en: _Preferences
cs: Nastavení

en: _About
cs: O _aplikaci

en: Copyright © 2008 Canonical Ltd
    Copyright © 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Copyright © 2015-2021 MATE developers
cs: Copyright © 2008 Canonical Ltd
    Copyright © 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Copyright © 2015-2021 vývojáři MATE

en: Preferences
cs: Předvolby

en: Log off, switch user, lock screen or power down the computer
cs: Odhlásit, přepnout uživatele, zamknout obrazovku nebo vypnout počítač

en: There was an error executing '%s': %s
cs: Při spouštění "%s" došlo k chybě: %s

en: Desktop
cs: Pracovní plocha

en: Close window
cs: Zavřít okno

en: Close
cs: Zavřené

en: Close current window.
cs: Zavřít aktuální okno

en: Window Task Button
cs: Tlačítko okna úloh

en: A list of exclusion strings which apply to the window class.
cs: Seznam vyloučení řetězců, které se vztahují na třídu okna.

en: A list of exclusion strings which apply to the window class
cs: Seznam vyloučení řetězců, které se vztahují na třídu okna

en: A binding
cs: Závazné

en: Undecorate windows when maximized
cs: Nebudou dekorována okna, pokud budou maximalizovaná

en: Do not automatically maximize newly opened windows
cs: Automaticky nemaximalizuje nově otevřená okna

en: Do not automatically maximize newly opened windows. If undecorate is set, will still undecorate maximized windows.
cs: Nebude automaticky maximalizovat nově otevřená okna. Pokud je nastaveno nedekorování, maximalizovaná okna nebudou dekorována.
