mate-netbook 1.24.0 - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: _Preferences
dz: དགའ་གདམ་ཚུ།(_P)

en: _About
dz: སྐོར་ལས།(_A)

en: Preferences
dz: དགའ་གདམ་ཚུ།

en: There was an error executing '%s': %s
dz: '%s': %s བཀོལ་སྤྱོད་འབད་ནི་ལུ་ འཛོལ་བ་ཅིག་བྱུང་ནུག

en: Desktop
dz: ཌེཀསི་ཊོཔ།

en: Close window
dz: སྒོ་སྒྲིག་ཁ་བསྡམས།
