mate-netbook 1.24.0 - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Show windows from all workspaces.
el: Να εμφανίζονται τα παράθυρα από όλους τους χώρους εργασίας

en: Window Picker Applet Factory
el: Εργοστάσιο μικροεφαρμογής επιλογής παραθύρου

en: Window Picker
el: Επιλογέας παραθύρου

en: _Preferences
el: _Προτιμήσεις

en: _About
el: Πε_ρί

en: Preferences
el: Προτιμήσεις

en: Log off, switch user, lock screen or power down the computer
el: Αποσύνδεση, αλλαγή χρήστη, κλείδωμα οθόνης ή τερματισμός λειτουργίας υπολογιστήΑποσύνδεση, αλλαγή χρήστη, κλείδωμα οθόνης ή τερματισμός λειτουργίας υπολογιστή

en: There was an error executing '%s': %s
el: Σφάλμα κατά την εκτέλεση '%s' : %s

en: Desktop
el: Επιφάνεια εργασίας

en: Close window
el: Κλείσιμο παραθύρου

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Close current window.
el: Κλείσιμο τρέχοντος παραθύρου.

en: Window Task Button
el: Κουμπί εργασιών παραθύρου

en: A list of exclusion strings which apply to the window class.
el: Μια λίστα από αποκλεισμένους χαρακτήρες οι οποίοι εφαρμόζουν στην κλάση του παραθύρου.

en: A list of exclusion strings which apply to the window class
el: Μια λίστα αποκλεισμένων χαρακτήρων οι οποίοι εφαρμόζουν στην κλάση του παραθύρου.

en: A binding
el: Μια σύνδεση δεδομένων

en: Undecorate windows when maximized
el: Αναδιαμορφώστε τα παράθυρα όταν μεγιστοποιηθούν

en: Do not automatically maximize newly opened windows
el: Μη μεγιστοποιείται αυτόματα τα καινούρια αναδυόμενα παράθυρα

en: Do not automatically maximize newly opened windows. If undecorate is set, will still undecorate maximized windows.
el: Να μην γίνεται αυτόματη μεγιστοποίηση πρόσφατα ανοιχτών παραθύρων. Εάν η ακόσμηση είναι ρυθμισμένη, θα ακοσμήση τα ανοιχτά παράθυρα.
